kamizelki klubowe

Czy ktoś coś...?

kamizelki klubowe

Postprzez Armagedon » niedziela, 24 marca 2013, 16:03

Witam Staszku
Uprzejmie proszę Cię o informacje w sprawie zakupu kamizelki wraz z plastronem KMAP i nazwą miasta członka klubu. Podaj mi proszę kontakt do tej firmy, względnie zamów dla mnie taki zestaw ze wskazaniem konta bankowego, na który mam przelać kasę. Jeżeli można to chciałbym, by kamizelka wchodziła na kurtkę skórzaną w rozmiarze 54.
Jeszcze raz bardzo dziękuję, za wspaniałe spotkanie w Łodzi i serdecznie pozdrawiam "Cały Lublin".
Szczególne ukłony dla Ciebie i Żonki.
Maciej z Poznania
Armagedon
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 23 marca 2013, 23:02

Re: kamizelki klubowe

Postprzez Armagedon » środa, 17 kwietnia 2013, 17:34

Komandorze
Co byś powiedział, gdyby temat dotyczący szczegółów zakupu kamizelek KMAP przenieś do tej zakładki ? W mojej ocenie znacznie to ułatwi składanie zamówień, w sytuacji, gdy Większość podjęła decyzję.
Armagedon
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 23 marca 2013, 23:02

Re: kamizelki klubowe

Postprzez Komandor » czwartek, 18 kwietnia 2013, 09:41

Armagedonie Szanowny :)

Możemy tak zrobić w odniesieniu do ogłoszenia o możliwości składania zamówień na zakup kamizelek.

Pozdrawiam

Komandor
Komandor
Site Admin
 
Posty: 315
Dołączył(a): poniedziałek, 25 marca 2013, 14:41

Re: kamizelki klubowe

Postprzez Armagedon » czwartek, 20 czerwca 2013, 19:14

Witaj Komandorze
Czy jest szansa na informację dotycząca kamizelek? Złożyłem u Staszka zamówienie i nie chcę niczego na "krechę" Nie wiem też nic na temat terminu realizacji. Proszę o wsparcie. Pozdrawiam z Poznania
Armagedon
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 23 marca 2013, 23:02

Re: kamizelki klubowe

Postprzez Komandor » piątek, 21 czerwca 2013, 10:52

Cześć Armagedon,

proponuję, abyś kontaktował się bezpośrednio z Dianą Estreich, ponieważ Ona ma najaktualniejsze informacje dotyczące kamizelek.

Diana, Diana!!!

prosimy Cię o pomoc w sprawie kamizelek :) Daj znak, że nas słyszysz :!: :!: :!:

Pozdrawiam

Komandor
Komandor
Site Admin
 
Posty: 315
Dołączył(a): poniedziałek, 25 marca 2013, 14:41


Powrót do KUPIĘ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron