Okazja

Giełda

Okazja

Postprzez irek » czwartek, 22 lutego 2018, 23:19

Koleżanki i Koledzy,
w związku z tym iż wiosną zamierzam odświeżyć swój garaż motocyklowy o nowe kolejne motongi, wystawiam w promocji swoje dotychczasowe dwa motocykle:

- Yamaha FJR 1300, bordo metalik, w full wersji AS a wiec z automatycznym sprzęgłem i kuframi bocznymi, rocznik 2015, przebieg ok. 26 tyś
Cena: 45.000 zł. brutto z VAT
Stan taki jaki był na Zlocie w Bieszczadach w ubiegłym roku. Kto był to wie, a kto nie był to info na priv.
Motocykl stoi już u dealera yamahy we Wrocławiu jako używana na sprzedaż.

- Suzuki VL 1500, czarny, rocznik 2006, przebieg też ok. 27 tyś. Cena ok. 22.000 zł brutto z VAT

Jak ogólnie wiadomo moje motocykle nie miały „dzwonów”, kupione były jako nowe w Polsce i serwisowane u autoryzowanych dealerów.

Pzdr.
Nalepki na szybach w obu motocyklach z ogólnie znanych winkli i przełęczy alpejskich - gratis.
irek
 
Posty: 78
Dołączył(a): sobota, 11 maja 2013, 07:05

Re: Okazja

Postprzez irek » czwartek, 12 lipca 2018, 21:47

Witam,
W związku z tym, iż jak widać po wstawieniu mojego wątku o sprzedaży motocykli rozszalała się „burza” odpowiedzi i zapytań informuję że VL 1500 został sprzedany. Po wystawieniu go za 22 tyś na Allegro, od marca nie było nawet ani jednego telefonu z jakimkolwiek zapytaniem. Obniżyłem wiec od razu cenę do 15.000 zł . Sprzedałem w kilka godzin, a telefonów miałem 17 w jeden dzień, wygrał ten który przyjechał najszybciej ( był z Poznania ), a dwóch kolejnych chętnych kupców pół godziny później odbiło się od mojej bramy.
Yamaha jeszcze nie sprzedana. Pewnie zrobię z nią to samo. Zawiadomić Was jak obniżę cenę?
Irek
irek
 
Posty: 78
Dołączył(a): sobota, 11 maja 2013, 07:05

Re: Okazja

Postprzez irek » piątek, 27 lipca 2018, 17:36

Dobrze już, zamknijmy ten burzliwy wątek, dzisiaj sprzedałem FjR jakiemuś handlarzowi z Poznania za 31 tyś. :(
Pozdrowienia
irek
 
Posty: 78
Dołączył(a): sobota, 11 maja 2013, 07:05


Powrót do SPRZEDAM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron