Propnowane zmiany

Co z czym i dlaczego to p... ;) Forum nie działa?

Propnowane zmiany

Postprzez Piotr Wołyniak » poniedziałek, 6 maja 2013, 21:31

Nie żeby mi coś nie pasowało, ale udzielając się na kilku innych forach wiem, że można zastosować kilka ułatwień.

1. Obecnie nie mamy opcji "CYTUJ" wyświetlanej przy każdym poście, co utrudnia odpowiedź na niego. W tej chwili, kiedy postów jest nie wiele to nie problem, ale myślę że wraz z rozwojem forum, może stać się to problematyczne.
Co to nam daje: Naciśnięcie Ikony "CYTUJ", automatycznie wprowadza nas w tryb pisania odpowiedzi, gdzie widzimy cytowany post i możemy napisać odpowiedź, a następnie nasz post na forum widzimy wraz z zacytowanym postem.

2. Ta propozycja też być może przedwczesna, ale wydaję praktyczna: proponuję, aby po wejściu w dany temat, następowało automatyczne przeniesienie do pierwszego NIECZYTANEGO posta.
Co to nam daje: Kiedy temat liczy kilka stron zostajemy przeniesieni na pierwszy post, który pojawił się od naszej ostatniej wizyty. Nie musimy się zastanawiać gdzie skończyliśmy.

Nie wiem czy silnik forum pozwala na takie możliwości, to pytanie do specjalistów, ale jeśli tak myślę że warto je rozważyć.

Pozdr.
Piotr
Avatar użytkownika
Piotr Wołyniak
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 29 marca 2013, 18:57

Re: Propnowane zmiany

Postprzez Komandor » wtorek, 7 maja 2013, 00:37

Cześć Piotrze,

dzięki za podsunięcie pomysłów. Im więcej nowych pomysłów, tym lepiej.
Porozmawiam z naszym Specem od strony www. i zobaczymy co da się zrobić.

Pozdrawiam

Komandor
Komandor
Site Admin
 
Posty: 315
Dołączył(a): poniedziałek, 25 marca 2013, 14:41

Re: Propnowane zmiany

Postprzez Lukasz Nysztal » wtorek, 7 maja 2013, 20:18

Piotrze - to forum standardowo jest wyposażone w mechanizm przenoszenia do najnowszego postu - malutka ikonka w prawej kolumnie - obok nicka autora tematu.

Cytowanie - jak najbardziej przydałoby się.
Lukasz Nysztal
 
Posty: 206
Dołączył(a): sobota, 23 marca 2013, 18:05
Lokalizacja: Mrągowo - Szczytno

Re: Propnowane zmiany

Postprzez Piotr Wołyniak » środa, 8 maja 2013, 12:42

Łukasz, tak zauważyłem zaraz po napisaniu posta :D przyzwyczajenie drugą naturą człowieka ;)
Avatar użytkownika
Piotr Wołyniak
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 29 marca 2013, 18:57

Re: Propnowane zmiany

Postprzez Lukasz Nysztal » poniedziałek, 27 maja 2013, 14:51

Komandorze - postuluje się o włączenie możliwości edycji własnych postów/tematów - celem umożliwienia poprawienia literówek/ortografów :D żeby potem nie wstydzić się z własnej twórczości literackiej na forum.
Lukasz Nysztal
 
Posty: 206
Dołączył(a): sobota, 23 marca 2013, 18:05
Lokalizacja: Mrągowo - Szczytno


Powrót do PROBLEMY I PORADY TECHNICZNE "FORUM"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron